لطفا صبر کنید ...

ترکشن

4 فروردین, 1401 توسط مدیریت0
traction-0429-1280x500-1.jpg

ترکشن چیست؟

ترکشن یک تکنیک دستی است که برای کاهش فشار روی دیسک های آسیب دیده که باعث درد می شوند، طراحی شده است. ترکشن یک کشش دستی ستون فقرات است که فشار را بر روی دیسک ها کاهش می دهد و بنابراین درد فرد را کاهش می دهد.

ترکشن چگونه کمک می کند؟

دیسک یک ساختار دایره ای است که بین هر مهره در ستون فقرات قرار دارد. دیسک یک لایه بیرونی سخت و محکم دارد که بافت داخلی آن را احاطه کرده است. هنگامی که یک دیسک تحت فشار قرار گرفته و آسیب دیده است، لایه بیرونی سخت آسیب دیده و لایه نرم داخل آن از شکاف بیرون می زند. این برآمدگی باعث فشرده شدن اعصاب اطراف می شود که باعث درد می شوند. ترکشن مهره را از دیسک دور می کند و فشار دیسک را آزاد می کند. این کمک می کند تا قسمت نرم دیسک به داخل دیسک برگردد. این باعث از بین رفتن فشار روی عصب و کاهش درد می شود. این امر همچنین به آبرسانی دیسک کمک می کند.

چه کسی از ترکشن سود می برد؟

ترکشن می تواند برای مشکلاتی مانند موارد زیر مفید باشد:

فتق دیسک

درد سیاتیک

گردن درد

اسپوندیلیت

تنگی کانال نخاعی

دیسک دژنره شده

برای تعیین وقت ارزیابی با ما تماس بگیرید.

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آخرین مقالات

کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین جایی است که می توانید تغییر را احساس کنید ما به شما کمک میکنیم تا احساس بهتری داشته باشید و خوب زندگی کنید. متخصصان کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین با ترکیب شوق و دانش برای بهبودی و بازگرداندن قدرت، تحرک و عملکرد شما تلاش کرده تا بازیابی سریعتر و نتایج ماندگار را برایتان به ارمغان آورند.

کلیه حقوق برای کلینیک توانگر نوین محفوظ می باشد