لطفا صبر کنید ...

تمرین درمانی

3 آذر, 1399 توسط مدیریت0
slider-1-1920x800-1.jpg

در کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین، تمرین درمانی یکی از روشهای اصلی درمان ماست. فیزیوتراپیست های ما، متخصصان بدن، دانش پیشرفته ای در زمینه آناتومی، فیزیولوژی (علم حرکت)، بیومکانیک و یادگیری حرکتی دارند. آنها برنامه های ورزشی خاص و ایمنی را برای شما مدنظر قرار می دهند، از مرحله اولیه بهبودی تا بازگشت به فعالیت ها یا ورزش مورد علاقه شما.

فیزیوتراپی جهت داشتن برنامه ورزشی ایمن

فیزیوتراپیست ها در مشاوره به شما در مورد ایمن بودن ورزش، زمان و میزان افزایش وزنه و بارهای روی مفاصل و عضلات / بافت های نرم، متخصص هستند. پس از ارزیابی دقیق، ما برنامه ای با توجه به شرایط فعلی، مرحله آسیب دیدگی و همچنین نیازها و اهداف شما طراحی خواهیم کرد. در کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین، ما تلاش می کنیم تا از طریق بهبودی و جلوگیری از آسیب های بعدی، بیمار را توانمند کنیم تا بدنش را مدیریت کند. بهبود فقط با تکرار و پایبندی به برنامه امکان پذیر است.

در حین توانبخشی، نسخه تمرین درمانی معمولاً با درمان دستی یا سایر روشهای درمانی برای اطمینان از بهترین نتیجه ترکیب می شود.

چه وقت ورزش تجویز می شود؟

توانبخشی پس از جراحی

توانبخشی آسیب های ورزشی

پس از زایمان

مشکلات کمر و گردن

مشکلات کف لگن و بی اختیاری ادرار

رشد حرکتی کودکان

تناسب اندام

انتخاب تمرینات برای بهبود موارد زیر است:

فعال سازی عضلات

تحرک و کشش

کنترل، تمرینات قدرتی و استقامتی

تعادل، حس عمقی و هماهنگی

حرکت عملکردی و فانکشنال

تناسب  قلبی-عروقی

اگر می خواهید یک ارزیابی دقیق و برنامه ورزشی خاص برای آسیب دیدگی خود داشته باشید، لطفا با ما تماس بگیرید.

09365151086

09359438882


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آخرین مقالات

کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین جایی است که می توانید تغییر را احساس کنید ما به شما کمک میکنیم تا احساس بهتری داشته باشید و خوب زندگی کنید. متخصصان کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین با ترکیب شوق و دانش برای بهبودی و بازگرداندن قدرت، تحرک و عملکرد شما تلاش کرده تا بازیابی سریعتر و نتایج ماندگار را برایتان به ارمغان آورند.

کلیه حقوق برای کلینیک توانگر نوین محفوظ می باشد