لطفا صبر کنید ...

آزاد سازی میوفاشیال

آزاد سازی میوفاشیال چیست؟

آزادسازی مایوفاشیال ترکیبی از کشش و ماساژ ملایم برای از بین بردن تنشن عضلانی و تجزیه بافت اسکار است. برای دستیابی به این هدف، فیزیوتراپیست از تکنیکهای کشش و پیچش متوسط ​​در ترکیب با کشش ملایم استفاده می کند. هر روش کششی و ماساژ می تواند چندین دقیقه طول بکشد و چندین بار انجام شود تا عضله کاملاً شل شود.

آزادسازی میوفاشیال چگونه کمک می کند؟

 

آزادسازی مایوفاشیال در ترکیب با کشش و ماساژ مفید واقع می شود. تکنیک های مورد استفاده و مدت زمان صرف شده باعث می شود عضله شل شود و همچنین به تجزیه بافت اسکار که از عضلات سفت یا آسیب دیده تشکیل می شود کمک می کند. همچنین با حفظ انعطاف پذیری و دامنه حرکتی می تواند از بروز آسیب جلوگیری کند.

ازاد سازی میوفاشیال

آزادسازی مایوفاشیال برای چه کسی مفید است؟

آزادسازی میوفاشیال می تواند در چندین شرایط مفید باشد از جمله:

آسیب عضلانی

گرفتگی عضله

کوتاهی های عضلانی

سندرم تونل کارپال

آرتروز

کشیدگی های عضلانی و رباط و تاندون ها

فیبرومیالژیا

اگر فکر می کنید ممکن است از ارزیابی یکی از متخصصین فیزیوتراپیست واجد شرایط ما، با دید بالقوه برای درمان های دستی مثل آزادسازی میوفاشیال بهره مند شوید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما تلاش خواهیم کرد تا درخواست های شما را برآورده کنیم.

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آخرین مقالات

کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین جایی است که می توانید تغییر را احساس کنید ما به شما کمک میکنیم تا احساس بهتری داشته باشید و خوب زندگی کنید. متخصصان کلینیک فیزیوتراپی توانگر نوین با ترکیب شوق و دانش برای بهبودی و بازگرداندن قدرت، تحرک و عملکرد شما تلاش کرده تا بازیابی سریعتر و نتایج ماندگار را برایتان به ارمغان آورند.

کلیه حقوق برای کلینیک توانگر نوین محفوظ می باشد